Badania Kliniczne Wałbrzych - A2 Clinic

Więcej informacji w Strefie Pacjenta
A2 Clinic świadczy usługi medyczne głównie w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i kompleksowej stomatologii. Klinika dysponuje nowoczesnym i komfortowym dla pacjentów obiektem, wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. W naszej klinice najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo pacjenta, które gwarantuje kadra doświadczonych lekarzy specjalistów oraz ścisłe przestrzeganie procedur medycznych i standardów obsługi pacjenta. Stawiamy głównie na profilaktykę i kompleksowość usług.

W dziedzinie stomatologii jesteśmy liderem na lokalnym rynku. W naszej Klinice łączymy stomatologię estetyczną z zabiegami kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Posiadamy poradnie specjalistyczne w zakresie dermatologii, chirurgii, ortopedii i ginekologii, neurochirurgii, psychiatrii.

Nasze doświadczenie zawodowe, profesjonalizm lekarzy i personelu, połączone z najnowszymi metodami leczenia oraz nowoczesnym sprzętem dają gwarancję najwyższej jakości usług, a tym samym satysfakcję naszych pacjentów. Z naszych usług skorzystało już ponad 10 tys. pacjentów.

A2 Clinic
ul. Broniewskiego 87a
58-309 Wałbrzych
tel: +48 74 666 87 77
www.a2clinic.pl

Badania kliniczne w Wałbrzychu i w innych południowych rejonach Polski

Tworzymy doświadczony zespół, złożony z wykwalifikowanych lekarzy oraz pracowników naukowych. Wykorzystujemy ten ogromny potencjał badawczy, by przeprowadzać badania kliniczne w mieście Wałbrzych, w którym znajduje się nasza filia. Ponadto dysponujemy placówkami badawczymi, wyposażonymi w niezbędny sprzęt. Mamy dostęp do bazy ponad 120 tys. pacjentów. Nasi badacze oraz cały personel zostali przeszkoleni zgodnie z zasadami GCP, czyli Dobrą Praktyką Badań Klinicznych. Oferujemy szeroki zakres i odpowiednią jakość usług, w oparciu o standardy etyczne, a także obowiązuje procedury. Koordynujemy i zarządzamy zleconymi nam badaniami.

Nasze cele

Stawiamy na kreatywność i ciągły rozwój. Tworzymy kulturę innowacji oraz wyprzedzamy zmiany po to, aby stać się wiodącą firmą badawczą w kraju. Dążymy do tego, żeby zostać kluczowym partnerem dla firm farmaceutycznych lub CRO. Oznacza to dla nas stałe podnoszenie kwalifikacji. Dzięki temu możemy polecać nasze badania kliniczne w Wałbrzychu, gdzie można skorzystać z naszych osiągnięć. Zapewniamy adekwatny dostęp do terapii lub produktów medycznych. Innowacyjny program badań i stały dostęp do diagnostyki na dobrym poziomie to nasze główne cele. Realizujemy je, szanując prawa pacjenta i kierując się jego dobrem.

Współpraca z naszą firmą

Jesteśmy kompetentnym partnerem dla wszystkich ośrodków CRO. Nasze doświadczenie obejmuje przygotowanie, prowadzenie oraz realizację badań w zakresie wielu obszarów terapeutycznych. Z powodzeniem realizujemy badania kliniczne w Wałbrzychu i na terenie innych miast Polski. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy zarówno od krajowych, jak i od zagranicznych partnerów. Zamierzamy skutecznie wykorzystać nasze atuty m.in. terminowość, rzetelność, operatywność, a także potencjał badawczy. Chcemy działać wspólnie, odkrywać oraz wdrażać nowe terapie, a tym samym budować nowoczesną medycynę i pomagać pacjentom, zapewniając im m.in. poczucie bezpieczeństwa, poprzez stały kontakt z kadrą medyczną.