Badania Kliniczne Wałbrzych - A2 Clinic

A2 Clinic świadczy usługi medyczne głównie w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i kompleksowej stomatologii. Klinika dysponuje nowoczesnym i komfortowym dla pacjentów obiektem, wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. W naszej klinice najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo pacjenta, które gwarantuje kadra doświadczonych lekarzy specjalistów oraz ścisłe przestrzeganie procedur medycznych i standardów obsługi pacjenta. Stawiamy głównie na profilaktykę i kompleksowość usług.

W dziedzinie stomatologii jesteśmy liderem na lokalnym rynku. W naszej Klinice łączymy stomatologię estetyczną z zabiegami kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Posiadamy poradnie specjalistyczne w zakresie dermatologii, chirurgii, ortopedii i ginekologii, neurochirurgii, psychiatrii.

Nasze doświadczenie zawodowe, profesjonalizm lekarzy i personelu, połączone z najnowszymi metodami leczenia oraz nowoczesnym sprzętem dają gwarancję najwyższej jakości usług, a tym samym satysfakcję naszych pacjentów. Z naszych usług skorzystało już ponad 10 tys. pacjentów.

A2 Clinic
ul. Broniewskiego 87a
58-309 Wałbrzych
tel: +48 74 666 87 77
www.a2clinic.pl