Badania Kliniczne Zgorzelec

Współczesna medycyna, pomimo wysokiego stopnia zaawansowania, wciąż nie daje konkretnych odpowiedzi na nurtujące nas pytania, co tylko potwierdza fakt, że człowiek to istota niezwykle skomplikowana. Mając to na uwadze, realizujemy kompleksowe badania kliniczne w Zgorzelcu, pozwalające pchnąć niektóre dotychczas słabo poznane zagadnienia w dobrym kierunku.

Czym zajmujemy się w naszym ośrodku?

Pacjenci zdiagnozowani na trudne w leczeniu choroby przewlekłe, mogą doświadczyć u nas tego, co w normalnym trybie postępowania generowałoby duże koszty – diagnostyki i ciągłej kontroli pod czujnym okiem specjalistów. Badania kliniczne w Zgorzelcu prowadzimy z udziałem najlepszych lekarzy, którzy poprzez ich przygotowywanie i realizację mogą poszerzać swoją wiedzę i kompetencje. Zyskują na tym oni, ale również pacjenci – których dokładnie badamy, aby móc zakwalifikować do udziału w programach medycznych . Umożliwiamy dostęp do diagnostyki na sprawdzonym sprzęcie laboratoryjnym, gdyż to właśnie ona jest podstawą do wdrożenia nowatorskiej terapii, która ma szansę zadziałać.

Badania kliniczne w Zgorzelcu – korzyści dla obecnych i przyszłychpacjentów

Poprzez udział w badaniach klinicznych pacjenci zakwalifikowani do terapii mają szansę na leczenie eksperymentalnymi preparatami z dużym prawdopodobieństwem poprawy codziennego funkcjonowania Otrzymują kompleksową konsultację lekarską i pakiet badań diagnostycznych, pozwalających dokładnie monitorować schorzenie. Decydujące się na badania kliniczne osoby,mogą przyczynić się bezpośrednio do zwiększania stanu wiedzy medycznej i poprawy procedur leczenia tych schorzeń.. Personel kliniki w Zgorzelcu został wyszkolony w zakresie Good Clinical Practice – kryterium bezpieczeństwa pacjentów, które jest dla nas absolutnym priorytetem.