Strefa lekarza

Zespół badawczo – naukowy Globe Badania Kliniczne to doświadczeni lekarze specjaliści oraz pracownicy naukowi posiadający duże doświadczenie w projektach badawczych dla kluczowych ośrodków CRO oraz wielu międzynarodowych firm farmaceutycznych.

Zapraszamy do współpracy lekarzy specjalistów posiadających doświadczenie w prowadzeniu i realizacji badań klinicznych oraz tych, którzy chcą zdobywać takie doświadczenie wspólnie z nami. Organizujemy kursy z zakresu Good Clinical Practice (GCP) dające uczestnikom aktualne i wyczerpujące wytyczne dotyczące podstawowych zasad Dobrej Praktyki Klinicznej zgodnej z zasadami ICH. Celem kursu jest najlepsze przygotowanie zarówno doświadczonych, jak i początkujących badaczy, współbadaczy, pozostałych członków zespołów badawczych oraz ośrodków badawczych do prowadzenia badań klinicznych, zgodnie z wytycznymi i przepisami prawa krajowego oraz unijnego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pacjentów chcących wziąć udział w badaniu klinicznym do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Skontaktuj się z nami