Badania Kliniczne Jelenia Góra

Globe Badania Kliniczne to specjalistyczna placówka skupiająca swoją działalność na sukcesywnym rozwoju i pogłębianiu wiedzy. Dzięki ciągłemu dążeniu do doskonalenia jesteśmy w stanie zapewnić klientom odpowiedni standard usług. Nasza oferta obejmuje badania kliniczne w Jeleniej Górze, gdzie zajmujemy się przeprowadzaniem programów medycznych zgodnie z zasadami etycznymi Good Clinical Practice (GCP). Dokładamy wszelkich starań, aby pacjenci poszukujący efektywnych terapii ich dolegliwości mieli łatwy dostęp do nowatorskich metod leczenia oraz samych preparatów. Bezpieczeństwo badanych oraz ich prawa to dla nas absolutny priorytet.

Badania kliniczne w Jeleniej Górze

Do największych atutów firmy należy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu i prowadzeniu badań klinicznych. Poza wykwalifikowanym zespołem Globe Badania Kliniczne oferuje także szeroką gamą świadczeń, w skład których wchodzi koordynacja i zarządzanie procesami wiążącymi się z prowadzeniem badań klinicznych.

W ciągu długich lat pracy udało nam się zdobyć bazę ponad 120 tysięcy pacjentów. Ponadto posiadamy własne placówki badawcze wyposażone w profesjonalny sprzęty, które wykorzystujemy w trakcie badań. Członkowie naszej kadry to kompetentny personel, który został przeszkolony zgodnie z zasadami GCP, czyli Dobrą Praktyką Badań Klinicznych.

Profesjonalneprogramy kliniczne w Jeleniej Górze

Globe Badania Kliniczne to przyjazna dla pacjenta , znajdujaca się w południowo-zachodniej Polsce organizacja, która wykonuje badania kliniczne w różnych obszarach medycyny naukowej. To, co nas wyróżnia, to stałe podnoszenie kwalifikacji, sięganie po nowe rozwiązania oraz wyprzedzanie potrzeb klientów. Bardzo duże znaczenie ma dla nas kreatywność. Nie ustajemy w dążeniach do rozwoju i rozszerzaniu usług. Postawiliśmy sobie za cel zajęcie pozycji lidera w zakresie badań klinicznych w kraju i za granicą. Pragniemy stać się kluczowym partnerem dla organizacji CRO oraz wiodących firm farmaceutycznych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w badaniach klinicznych w Jeleniej Górze to zachęcamy do przesyłania zgłoszeń i kontaktu z naszymi pracownikami.